سئو داخل

بهینه سازی داخل وبسایت

برای بهینه سازی سایت خود گام اول که باید با آن شروع کنید سئو داخلی وب سایتتان است .

درست است که قدم بسیار مهمی براس سئو همین سئوی داخلی است ولی برخلاف تصور بسیاری  تمام کار همین نیست و این شروع یک جریان تازه ایست که بایستی به آن توجه کنیم ، پس شما به اشتباه نیفتید که فقط با سئوی داخلی می توانید به صدر گوگل برسید و کار تمام است و بر خلاف همین موضوع هم صدق می کند که اگر شما سئوی داخلی سایتتان خوب نباشد هم در نتایج گوگل خیلی سایتتان پیشرفتی نمی کند .

مراحل و اصول سئو داخل سایت شما :

  1. بهینه سازی تگ عنوان (title)
  2. بهینه سازی متاتگ ها
  3. بهینه سازی تصاویر و ویدیو های موجود در سایت که شما موظف هستید با آپلود کردن هر عکسی در سایت آن عکس را با عنوان و متن جایگزین مناسب به موتور های جستجو معرفی کنید .
  4. بهینه سازی heading و سر تیتر ها در نوشته ها
  5. لینک سازی در داخل نوشته ها در سایتتان
  6. بهینه سازی لینک های خروجی
  7. به حداقل رساندن سرعت باز شدن سایت که یکی از روش های کوتاه کردن این زمان کم کردن حجم عکس های داخل سایت یا استفاده از قالب مناسب برای سایتتان و … می باشد ، در کل تا جایی که میتوانید باید سرعت لود شدن سایت خود را کم کنید ، شما میتوانید با استفاده از سایت gtmetrix.com این معیار را باتوجه به متریک های آن بسنجید .
  8. هیچ صفحه ای از وی سایتتان را با عکس یا ویدیو تنها نگزارید !!!! شما بایستی متنی اگز چه کوتاه را در زیر عکس یا محصولتان قرار دهید تا گوگل از طریق این نوشته فرد مورد نظر را به محصول یا عکس شما برساند .
  9. از طراحی سایت با فلش بپرهیزید چرا که سایت های فلش سئو نمی شوند .

امیدوارم که با خواندن این متن توانسته  باشم کمکی کرده باشم به فهم شما در مورد سئو داخلی سایتتان و اهمیت آن در عصر حاضر در مورد بهینه سازی داخل وب سایتتان .

پس توجه کنید که سئو داخلی پایه ی سئو می باشد و اگر سایت شما از پایه خوب سئو نشده است نمی توانید با تمام قدرت به مرحله بعدی و کار های لینک بیلدینگ و لینک سازی گام بردارید .

نوشتن نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *