high-authority-backlinks85 (1) (1) (1) (1) (1) 85851)

چرا دامنه های gov و edu در لینک سازی اهمیت بیشتری دارد؟

در ابتدا باید بگویم که دامنه های gov که مخفف  government  است دامنه هایی است که برای ثبت سایت های دولتی به کار می روند و دامنه های  edu که مخفف education  است  دامنه هایی هستند که برای مراکز اموزشی استفاده می شوند

برای ثبت دامنه این طور نیست که شما بروید دامنه ای خریداری کنید و از شما بپرسند این دامنه برای چیست ؟ شما هم بگویید برای یک سایت دولتی میخواستم و یک دامنه  gov  بگیرید … زیرا که باید اطلاعات مربوطه به اون سازمان دولتی حتما ثبت شده باشد .

حالا مسئله ثبت دامنه ی دولتی نیست این چیزی که ما میخواهیم بهش برسیم این است که داخل کدام سایت ها لینک بزاریم که تو رتبه ی سایتمون تو گوگل تاثیربیشتری داشته باشد .

در واقع هدف ما نباید این باشد که صرفا داخل سایت های edu  یا gov  لینک بزاریم ، ملاک باید قرار دادن لینک داخل سایتی باشد که بالاترین قدرت را داشته باشد ، اگر شما این سایت ها رو پیدا کردید پس معطل چی هستید برید تو قسمت انجمن یا بخش هایی از اون سایت که میتونید به صورت رایگان پستتون رو در قالب یک لینک داخل اون سایت قرار بدید تا از اون سایت بکلینک بگیرید

ولی در حالت طبیعی سایت های با دامنه ی دولتی به خاطر پشتیبانی دولتی دارای قدرت بیشتری هستند و لینک سازی در انها و گرفتن بکلینک از اهمیت بیشتری برخوردار است .

در کل دامنه های ثبتی edu.  و gov. به خاطر کیفیت بالای آنها و بازدید کنندگانشان دارای قدرت زیادی می باشند و بکلینک گرفتن از این سایت ها میتواند رتبه شما در گوگل را افزایش دهد .

نکته بعدی این است که شما میتوانید با ایجاد محتوای خوب و مفید در سایتتان از این سایت ها لینک دریافت کنید و درواقع سایت شما توسط این سایت ها لینک شود .

لینک سازی و گرفتن بکلینک از این سایتها کار بسیار ساده ای نیست ولی اگر زمان زیادی برای پیدا کردن این سایت ها  گزاشته اید شک نکنید که وقتتان را تلف نکرده اید چون این کار برای سئو ی سایت شما بسیار مهم می باشد .

نوشتن نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *