What-is-Page-Authority-in-SEO-Search-Engine-Stream-mk0b3z379zlkadwn8z93m40s2b0fp4559ac4ccccccccccccc2lr9o (1) (1) (2).jpg858585

Page Authority چیست ؟

Page Authority  چیست ؟

Page Authority (پیج آتوریتی) سیستمی است که شرکت موز تعبیه کرده است که در آن با توجه به لینک ها و ایندکس هایی که توسط موتور های جستجو و گوگل داده می شود به اعتبار صفحه سایت مورد نظر افزوده می شود و اینکه در نتیجه ی سرچ های موتورهای جستجو چه رتبه ای دارد ،

بعد از آنکه گوگل بروز رسانی Page rank ها را متوقف کند Page Authority و Domin Authority از اهمیت بالایی در سئو و سرچ در موتور های جستجو برخوردار شدند .

page Authority  وdomin Authority  توسط شرکت موز داده می شوند . درPage Authority امتیازی از ۰ تا ۱۰۰ به صفحات سایت ها داده می شود در ابتدا بالا اوردن این امتیاز از ۱۰ تا ۲۰ کار آسانی است ولی هرچه بالاتر برود این کار مشکل تر و زمان آن به طبع زیاد می شود .

در Page athourity   باتوجه به الگوریتم ها و محاسباتی که انجام می گیرد در پارامتر های مورد نظری توسط موز ارائه شده شما میتوانید هر روزه از اعتبار صفحه سایتتان با خبر شوید . برای چک کردن Page Authority می توانید از سایت های moonsy.com  و moz.com  استفاده کنید .

بهتر است که به جای Page Authority از (PA) و به جای Domain Authority  از (PA)   در سرچ های مورد نظر استفاده کنید .

اگر میخواهید Page Authority  بالایی داشته باشید و صفحه سایت شما از طرف موتور های جستجو معتبر باشد باید لینک سازی قوی داشته باشید و از سایت های دیگر اعتبار دریافت کنید .

یک نکته ی که باید به آن توجه کنید این است که پست های جدید شما در صفحات وب سایتتان Page Authority معادل ۱ دارند و این نشان از ضعیف بودن آن صفحت نیست و اینکه بین PA   و DA معمولا یک اختلاف حدود ۱۰ تایی وجود دارد که در حالت طبیعی PA  بالاتر می باشد .

در واقع این امتیاز بندی متناسب با کیفیت لینک های ورودی در از دیگر سایت ها و شبکه های اجتماعی و … می باشد که بیشتر متناسب با الگوریتم گوگل نیز می باشد .

نوشتن نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *